АДІАБАТИЧНІ ОХОЛОДЖУВАЧІ BREEZAIR

Охолоджувачі повітря випарного типу BREEZAIRОхолоджувачі повітря випарного типу створюють ефект морського бризу, насичуючи повітря приємними запахами.
Очищають приміщення від диму і всіх інших неприємних запахів.
Не пускають з вулиці пил, а з приміщень тепло і прохолоду.
Потужна система приточної вентиляції споживає електроенергії
в 10 разів менше.

Принцип роботи

Випаровування води поглинає тепло з навколишнього середовища, внаслідок чого повітря стає холодніше. Цей природний процес відбувається без залучення тепла ззовні.
Охолоджувачі повітря випарного типу BREEZAIR використовують цей фізичний процес для створення ефекту морського бризу від чого і отримали свою назву.
Охолодження випарного типу - цілком природний процес без використання охолоджувальних газів. Потрібно лише невелику кількість електроенергії для роботи вентилятора й водяного насоса.
Випарне охолодження представляє із себе адіабатичний процес при якому стан системи змінюється без передачі тепла між системою і навколишнім середовищем.
Воно зменшує тепло, яке ми відчуваємо і збільшує тепло, яке ми не відчуваємо, яке видаляється з допомогою вентиляції без використання додаткової зовнішньої енергії.
Фактично змінюється структура тепла в повітрі: пропорція 1/3:2/3 змінюється на пропорцію 2/3:1/3, що дозволяє створити комфортні умови для людей, тварин, рослин і обладнання.
Охолоджувачі повітря випарного типу BREEZAIR обладнані фільтрами CHILLCELL, що мають пухирчату структуру, що дозволяє повітрю проходити через фільтри. Система рівномірного розподілу подачі води дозволяє насичувати фільтри водою. Коефіцієнт насичення фільтрів водою сягає 93% і є найвищим серед всіх інших фільтрів.
Різні системи потужних вентиляторів засмоктують зовнішнє повітря через розташовані з усіх 4-х сторін охолоджуючі фільтри. Тепле зовнішнє повітря, проходячи через пухирчату структуру просочених водою фільтрів, випаровує воду з фільтрів і стає холоднішим. Охолоджене повітря надходить у приміщення через систему повітроводів, охолоджуючи його.

Охолодження випарного типу

Процес

Охолоджувач Breezair - це унікальний, ефективний і потужний біо-охолоджувач.
Охолодження за допомогою поглинання тепла дуже просте за своєю природою. Цей процес вже сотні років використовували араби, які вішали мокрі одіяла біля входу в намет, а греки ставили глинняні горщики на підвіконня і двері.
Процес охолодження відбувається при контакті гарячого повітря з водою. Вода випаровується, при випаровуванні йде поглинання тепла в контактному шарі і повітря охолоджується завдяки природній циркуляції.

Breezair - це унікальний, ефективний і потужний біо-охолоджувач

Використання кондиціонерів випарного типу дозволяє охолоджувати великі площі.

Кондиціонери Breezair використовують на 90% менше енергії, ніж звичайні кондиціонери. Вікна та двері можуть бути повністю відкриті без втрати продуктивності охолодження. У приміщення постійно надходить чисте, охолоджене повітря без газу, диму, бактерій, неприємних запахів.
Перевагою цього процесу є те, що ефективність охолодження зростає зі зростанням температури навколишнього середовища.
Кожен охолоджувач Breezair має величезні зволожені екрани, які в процесі експлуатації не втрачають своєї вологості. Радіальний вентилятор нагнітає в кондиціонер гаряче повітря, що проходить через охолоджуючі зволожені фільтри. Внаслідок випаровування води на зволожених фільтрах проходяче повітря охолоджується. На виході отримуємо прохолодний, свіжий потік повітря.

Кондиціонери Breezair використовують на 90% менше енергії, ніж звичайні кондиціонери

Передова енергозберігаюча технологія "hushpower"ексклюзивний двигун Breezair

Перший у світі двигун Icon, що увібрав в себе останні досягнення техніки, ставить радіальний вентилятор на небачений раніше рівень. Цей ексклюзивний двигун Breezair з безпосередньою передачею обертання має найвищу продуктивність у всіх діапазонах робочих режимів. Висока ефективність досягається за допомогою електронного контролю швидкості. Відсутність типового ремінного приводу робить його більш надійним і безшумним.

Новий вентилятор серії IconРадіальний вентилятор

Радіальний вентилятор, об'єднаний в єдиний блок з двигуном безпосередньої передачі обертання, відрізняється безшумної роботою. Оснащений автоматичним регулюванням в залежності від розміру каналу і зворотного двигуна, забезпечуючи оптимальний потік повітря.

Система управління водоюСистема управління водою

Унікальна конструкція, що забезпечує економна витрата і відмінна якість води. Твердотілий резистивиметр постійно контролює якість води і автоматично підтримує її баланс в резервуарі за допомогою свіжої води, щоб забезпечити максимальний рівень розчинених солей для захисту системи.

Насос TornadoНадпотужний, надійний насос

Надпотужний, надійний насос в повністю герметичному корпусі з вогнетривкого пластику, що забезпечує високий рівень надійності і безпеки. Насос відрізняється високою продуктивністю та надійністю роботи в екстремальних умовах. Його потужний синхронний двигун забезпечує постійний приплив необхідного обсяги води, а вал з нержавіючої сталі розрахований на тривалий термін служби без корозії.

 

Корпус PermatufКорпус біо-охолоджувача Breezair

Корпус біо-охолоджувача Breezair повністю захищений від корозії. УФ-стабілізований полімер такого ж типу використовується для виготовлення ванн для кислот, корпусів акумуляторів і компонентів космічних супутників.

Модуль управління з дренажем (CPMD)Модуль управління з дренажем

Цей передовий електронний модуль забезпечує високу продуктивність роботи біо-охолоджувача і відповідає всім вимогам зручності управління.
Електронна система контролює всі процеси пов'язані з роботою кондиціонера, що гарантує оптимальне функціонування обладнання в різних умовах.
Єдине про що вам потрібно подбати, так це вибрати необхідний рівень комфорту.

Система AQUAflowсистема розподілу води, що не засмічується

Збалансована і безперервна система розподілу води, що не засмічується. Інноваційна конструкція Breezair і AQUAflow забезпечують максимальну ефективність апарату шляхом безперервного і рівномірного розподілу води у фільтрах охолодження. Передова конструкція виключає засмічення.

Система Senso-cleanАвтоматичний електронний зливний клапан

Автоматичний електронний зливний клапан запрограмований для автоматичного зливу води з резервуара під час тривалих перерв у роботі. Це запобігає появі водоростей і підтримує охолоджувач в чистому та належному санітарному стані.

Фільтри ChillcelВисокоякісні фільтри охолодження

Високоякісні фільтри охолодження з тривалим терміном служби, виготовлені з натуральних, органічних матеріалів. Матеріал надзвичайно стійкий до впливу ультрафіолетових променів, стає жорстким у вологому стані і на 100% захищений від корозії.
Максимальна ефективність охолодження завдяки постійній течії води через зволожені екрани.
Конструкція охолоджуючих фільтрів гарантує постійний потік води.

Auto WeathersealСистема автоматичного перекриття каналів

Система автоматичного перекриття каналів: під час простою запатентована система автоматично перекриває вихідні отвори, закриваючи доступ вхідного і вихідного з приміщення повітряного потоку і зменшує витрати енергії.

Цифрова настінна панель управліннянастінна панель управління

Забезпечує програмування системи, дозволяючи задавати рівень комфорту, час включення/виключення, автоматичний/ручний режим роботи та надаючи доступ до діагностичних даними при виникненні несправностей. Дисплей з підсвічуванням.

Кондиціювання свіжим повітрям за допомогою охолоджувачів випарного типу BREEZAIR довело свою технічну можливість і економічну ефективність у вирішенні проблем створення комфортних умов для людей, виробленої продукції та обладнання.