ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТКАНИННИХ ПОВІТРОПРОВОДІВ  E-mail

Компанія «Комфортхолод» реалізує повітроводи круглого перерізу, напівкруглого і форми квадрата, у вигляді спеціального виконання можливі кругові сегменти. Серед всіх форм і різних розмірів можна виготовити переходи, а також насадки і відводи.

 

Циркуляція повітря

У результаті перфорації або мікроперфорації тканини визначається вихід повітря з дифузора. По суті розрізняють  підвід повітря що розсіюється і що направляється. Конкретний спосіб перфорації виходить з завдання необхідної швидкості циркуляції на певній відстані від дифузора. Дальність дії потоку підвищується з використанням пластмасових форсунок, вставлених в тканину.

Мембранний випуск і мембранний дифузор

Часто виникає потреба здійснювати охолодження і опалювання за допомогою однієї системи.
Однак спосіб розподілу повітря повинен бути для обох режимів зовсім різний, щоб опалення було ефективним, а охолодження без протягів. Дане протиріччя можна вирішити за допомогою мембранного дифузора, який в центрі горизонтально розділений тонкою повітронепроникною тканиною - мембраною. Остання може закривати і, отже, виводити з ладу верхню або нижню поздовжню половину дифузора. Верхня частина пристосована для розсіювання повітря, нижня - для спрямованого підведення вертикально вниз з великою швидкістю. Складовою частиною постачання є спеціальний клапан з серводвигуном, що дозволяє перемикатися з одного режиму в інший режим розподілу повітря.
Мова йде про комбінації двох типів дифузора в одному. Мембрана, виготовлена з легкої повітропроникною тканини, ушита горизонтально всередину дифузора. Вона закриває по черзі то одну, то другу половину випуску. Початок мембрани прикріплений до клапана, керованого сервоприводом. Завдяки цьому можна вибрати одне з двох положень, в більшості випадків охолодження або опалення. У разі опалення мембрана закриває верхню половину дифузора, і повітря надходить через ряд отворів по напрямку вниз. У випадку охолодження мембрана закриває нижню половину, а повітря надходить тільки вгору через тканину або мікроперфорацію.

Компанія «Комфортхолод» реалізує повітроводи

Мікроперфорація

У результаті обробки повітропроникною тканини мікроперфорацією (перфорацією величезної кількості невеликих отворів) досягається точна, необхідна повітропроникність. Отвори можна довільно розміщувати або змінювати їх розмір, в результаті чого одночасно надсилається повітря. Повітропроникність тканини виключає утворення конденсату на її поверхні.

Установка

При установці використовується спеціально розроблений монтажний матеріал, який є складовою частиною поставки. По суті розрізняють монтаж на тросах або на профілях.

Різновид кріплень

монтаж тканинних повітропроводів