ГВИНТОВІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA

агрегати з застосуванням компресорів компанії BitzerМодельний ряд складають агрегати з застосуванням компресорів компанії Bitzer, яка за підсумками 2007 року стала світовим лідером у виробництві гвинтових компресорів.

Звичайні напівгерметичні гвинтові компресори серії HS/OS74...53 в основному застосовуються в багатокомпрессорних агрегатах. Вони мають спільний масловіддільник, відповідні трубопроводи з необхідними клапанами і пристроями і, при необхідності, маслоохолоджувачі. На маслозворотньому трубопроводі від масловіддільника до компресорів встановлений масляний фільтр, запірний електромагнітний клапан і вічко. Це традиційна схема агрегатів останнього десятиліття.
Агрегати на основі компресорів серії HS/OS85 збираються за новою значно спрощеною схемою, тому що перш за все що встановлюються на маслозворотньому трубопроводі елементи інтегровані в корпус компресора. Кілька компресорів працюють на загальний масловіддільник, і спеціальні пристрої для рівномірного розподілу масла не потрібні. Таким чином, вартість установки знижується до мінімуму.
Агрегати гвинтових компресорів відповідають самим жорстким вимогам по механічних вібрацій і акустичних шумів. Відмінною особливістю цих агрегатів є можливість регулювання холодопродуктивності всього агрегату в діапазоні від 25% до 100% або в 4 дискретних щаблі 100%, 75%, 50% і 25%. Окрім того, сумарний СОР багатокомпресорного агрегату навіть при частковому навантаженні залишається максимальним, на відміну від установок з одним потужним компресором, що працює в режимі регулювання продуктивності. Розподіл всієї необхідної холодопродуктивності на кілька компресорів забезпечує високу надійність роботи всієї холодильної установки.
Агрегати даного модельного ряду можуть застосовуватися в холодильних системах середньотемпературних, низкоготемпературного охолодження, а також в системах кондиціонування.
Температури кипіння: від +5 °C до -45 °C. Об'ємно продуктивність компресорів складає від 84 м3/годину до 910 м3 / ч. Діапозон холодовиробничості агрегатів - від +14 kW до 944 kW.

ХОЛОДИЛЬНА ТЕХНІКА REFRA