ТЕПЛОВІ НАСОСИ REFRA

Refra виробляє теплові насосиКомпанія Refra виробляє теплові насоси, призначені для обігріву невеликих і багатоповерхових будинків, а також промислових будівель. Це багатофункціональний виріб з високотехнологічною системою управління.

Тепловий насос може бути приєднаний до системи опалення разом з газовим котлом або котлом рідкого / твердого палива.
Пропонується сім стандартних модифікацій теплового насоса, потужністю від 5 до 17 кВт. Так само можливе виробництво теплових насосів з нестандартними характеристиками.
Тепловий насос може бути укомплектований додатковим компресорами або нагрівальним елементом, теном, що дозволяє збільшити продуктивність опалювальної системи.
Конструкція теплонасосу така, що компресор і холодоагент знаходяться всередині теплонасосу в спеціальному корпусі. Таким чином забезпечується більш безпечне обслуговування. Також це означає, що рівень шуму від роботи теплонасоса зводиться до мінімуму. Всі приєднувальні трубопроводи розташовані на верхній частині теплового насоса для зручного доступу.
Теплові насоси забезпечені мікропроцессорами фірми Ellewel, які забезпечують оптимальну та безпечну роботу системи. Вся інформація виводиться на дисплей приладу. Так само можлива компектація виносним дисплеєм зі своїм датчиком температури, який можна встановити в зручному для вас місці, що дозволяє віддалено змінювати налаштування роботи насоса.

ТЕПЛОВІ НАСОСИ REFRA