ПЕРЕВАГИ ОХОЛОДЖУВАЧІВ ВИПАРНОГО ТИПУ BREEZAIR

Апарати BREEZAIR є надійними в експлуатаціїОхолоджувачі випарного типу BREEZAIR використовують дуже простий природний спосіб обробки повітря з його охолодженням, зволоженням, очищенням, що базується на принципі випаровування. Апарати BREEZAIR є надійними в експлуатації, вимагають відносно невеликих витрат на встановлення, експлуатацію та обслуговування, споживають електроенергії у 5-10 разів менше, ніж споживають всі інші системи кондиціонування приміщень звичайного типу.

Поліпшення продуктивності

Дослідження показують, що за допомогою охолоджувачів BREEZAIRR можна значно поліпшити комфортні умови для працюючих і внаслідок цього збільшити їх продуктивність і якість вироблених товарів. Відповідно до даних НАСА (США), підвищення температури на 1 градус вище 22 градусів Цельсія, знижує продуктивність праці працюючих на 3, 6%. Тобто, при температурі 32 градуси продуктивність праці зменшується на 36%. Охолоджувачі випарного типу BREEZAIR дозволяє збільшити продуктивність праці працюючих і устаткування в літній час на 20-60%. Крім того, ті ж дослідження НАСА довели, що при 32 градусах Цельсія ймовірність допущення помилок працюючих, в три рази більша, ніж при нормальній температурі 20 градусів.

Змінюваність повітря в приміщеннях

Потужні вентилятори, що використовуються в апаратах BREEZAIR, дозволяють при охолодженні повітря в приміщеннях міняти повітря в приміщеннях від 2 до 60 разів на годину. Іншими словами, апарати BREEZAIR є потужною системою припливної вентиляції.

за допомогою охолоджувачів BREEZAIRR можна значно поліпшити комфортні умови для працюючих

Очищення повітря

Повітря, проходячи через фільтри Chillcell, насичується водою, очищається - всі частинки більше 10 мікрон затримуються фільтрами. Одночасно з приміщення витісняються з допомогою поступаючого через охолоджувачі BREEZAIR зовнішнього, чистого, охолодженого, зволоженого повітря - всі гази, пари, включаючи токсичні, неприємні запахи, включаючи запах цвілі, дим, включаючи тютюновий, усувається також «синдром хворої будівлі». Використання ж фільтрів Chillcell дозволяє їм успішно конкурувати з усіма іншими охолоджувачами повітря випарного типу (продуктивність охолоджувачів типу BREEZAIR приблизно на 30% вище продуктивності всіх інших аналогічних охолоджувачів).

Краща якість у світі

Компанія SEELEY INTERNATIONAL, Австралія пропонує на ринку найнадійніші охолоджувачі випарного типу BREEZAIR:
• Наданням гарантії по корпусу на період 25 років. На антикоррозію усіх металевих деталей - на 10 років. По запчастинах - на 2 роки з можливим продовженням до 4 років.
• випарні фільтри Chillcell мають найвищу ступінь насичення водою серед інших фільтрів, що доходить до 92% і є найбільш ефективними у світі.
• Структура фільтрів Сhillcell така, що вони є самомиючими. Тобто, пил і інші зважені частки повітря розміром більше 10 мікрон, які затримуються фільтрами в процесі функціонування охолоджувачів BREEZAIR, вимиваються з фільтрів циркулюючої водою в піддон. Повітря, на оптимальній для всього процесу швидкості, проходить через фільтри, випаровуючи воду. При цьому гарантується найбільш ефективна передача тепла від повітря воді.
• Охолоджувачі BREEZAIR мають автоматичну систему менеджменту води, автоматичну систему підтримання в приміщеннях заданого режиму температури та вологості (з допомогою встановлених у приміщенні датчиків вологості і температури), автоматичну систему саморегулювання роботи охолоджувачів залежно від температури і вологості зовнішнього повітря.
• Охолоджувачі BREEZAIR мають дистанційні системи управління.
• Охолоджувачі BREEZAIR мають автоматичну систему налаштування найбільш ефективного функціонування в залежності від встановленої системи повітроводів.
• Охолоджувачі BREEZAIR мають панель управління, що дозволяє з одного пульта керування керувати серією охолоджувачів (до 41 апарату).
• Охолоджувачі BREEZAIR мають змінну швидкість обертання вентиляторів (від 0 до МАХ)
• Охолоджувачі BREEZAIR можуть забезпечуватися додатковою системою очищення води, що подається в охолоджувачі.

Охолоджувачі BREEZAIR мають автоматичну систему менеджменту води

Простота установки

Охолоджувачі BREEZAIR просто защипуються на рамі, що поставляється разом з охолоджувачем. Підводиться вода від мережі водопостачання і підключається електроенергія простим вставленим вилки в розетку напругою 220 вольт. Охолоджувачі можуть встановлюватися на даху, на стіні, на землі. Є мобільний варіант EA120SVM з резервуаром для води на 100 літрів, яка може заливатися як вручну, так і підключенням до звичайної мережі водопостачання.

Низькі експлуатаційні витрати

Споживання електроенергії охолоджувачами BREEZAIR найнижче у світі. В порівнянні із звичайними системами компресорного охолодження повітря, вони споживають у 5-10 разів менше електроенергії. Є охолоджувач BREEZAIR моделі ICON, економічний режим експлуатації якого вимагає всього 70 ват електроенергії при потужності 9 300 куб. метрів охолодженого, очищеного, зволоженого повітря за годину. За два роки своєї експлуатації охолоджувачі BREEZAIR відшкодовують свою вартість тільки за рахунок економії електроенергії в порівнянні з охолоджувачами компресорного типу.

Просте обслуговування

Сервісне обслуговування охолоджувачів BREEZAIR дуже просте і полягає фактично в очищенні водяного резервуара від накопиченого бруду і очищенні фільтрів. Сервісне обслуговування для апаратів ТBА і ICON потрібно один раз на 2 роки.

Сервісне обслуговування охолоджувачів BREEZAIR

Зміна води

Вода містить ряд розчинних мінеральних солей, чия концентрація вимірюється жорсткістю води. Під час процесу випаровування в пару переходять тільки молекули води, в той час як солі залишаються в розчиненому вигляді в воді. Внаслідок цього, концентрація солей циркулюючій в охолоджувачі воді має тенденцію до збільшення.
Вода що подається до охолоджувача містить солі в розчиненому стані, в той час як вода що випаровується їх не містить. Внаслідок цього, важливо постійно оновлювати циркулюючу воду, так як в тривалому плані надмірна концентрація солей може призвести до їх відкладеннях на фільтрах, що може призвести до зменшення охолоджуючої здатності охолоджувачів.
Апарати BREEZAIR обладнані автоматичною системою управління якістю води. При необхідності, апарати BREEZAIR забезпечуються системами додаткового очищення води.