ПОВІТРООХОЛОДЖУВАЧІ

Повітроохолоджувачі: TERMOKEY, ECO, KUBA, GÜNTNERПовітроохолоджувачі - це апарати для охолодження повітря, що подається до приміщення, або відведення тепла від машин,
печей і тепловиділяючих пристроїв.
Вони використовуються в системах вентиляції та кондиціонування повітря промислових, громадських і житлових будівель, а також охолодження електрогенераторів, ЕОМ, хімічної та радіо-апаратури.

Повітроохолоджувачі: TERMOKEY, ECO, KUBA, GÜNTNER

Розрізняють повітроохолоджувачі комбіновані, зрошувальні і поверхневі. Найбільше поширені поверхневі, рекуперативні і зрошувальні охолоджувачі повітря.

 

Опис повітроохолоджувачів ECO

Повітроохолоджувачі фірми ЕСО - одна з найбільш відомих і поширених марок Європи. Об'єктивною перевагою їх є широкий діапазон продуктивності і різноманітний модельний ряд типів випарників. На даному етапі це моделі кубічних повітроохолоджувачів комерційної серії CTE та промислової серії ICE; плоскі стельові повітроохолоджувачі серії MIC, STE, EVS, LFE та промислова серія стельових двухпоточних повітроохолоджувачів IDE. Кожен тип розроблений для певних умов охолодження, зберігання або заморожування продукції в приміщеннях різного обсягу.
Конструкція повітроохолоджувачів проста, що забезпечує легкість монтажу та експлуатації. Випарники повітроохолоджувачів випробувані при тиску 30 атмосфер. Корпуси всіх повітроохолоджувачів виконані з гладкого алюмінієвого сплаву з додаванням магнію, що надає високу механічну міцність і корозійну стійкість. Відтаювання повітроохолоджувачів відбувається за допомогою ТЕНів, виконаних з титану і високоякісної сталі. Швидкість потоку повітря регулюється в межах від 0,5 до 2,5 м / с.

Тип ICEповітроохолоджувачі великої продуктивності
Відносяться до серії промислових випарників. Це повітроохолоджувачі великої продуктивності, тому застосовуються для охолодження великих холодильних камер і в процесах повітряної заморожування продукції. Крок ребер: 6,0-10,0 мм. Продуктивність даного типу випарників коливається від 12 кВт до 191 кВт. Виконання з високою і низькою швидкістю обертання вентиляторів.

Тип CTEохолодження і заморожування продукції в невеликих камерах
Універсальний тип, завдяки своїй компактності ідеальний для широкого застосування в системах охолодження. Оптимальна довжина продуву до 25м. дає можливість застосовувати даний тип випарників у великих камерах. Можливий крок ребер: 3,5 / 6,0 / 8,5 мм. дозволяє застосовувати їх як для процесів зберігання, охолодження і заморожування продукції в невеликих камерах.
Продуктивність даної серії від 1,5 кВт до 29 кВт.

Тип DFEпродуктивність повітроохолоджувача
Двухпоточний. Завдяки середній глибині продуву ідеальний для застосування в робочих приміщеннях (кондиціонування) і для застосування в камерах зберігання продукції, чутливої до змін температури. Крок оребріння в даному типі: 3,5 - 7 мм. Серія випускається з частотою обертів вентиляторів двох типів (низької та високої), що дозволяє регулювати довжину повітряного потоку і продуктивність повітроохолоджувача.

Тип EVSКомпактні плоскі стельові повітроохолоджувачі
Компактні плоскі стельові повітроохолоджувачі.
Завдяки своїй компактності і невеликий продуктивності, ідеальний для застосування в малих камерах з невеликою висотою і холодильних шафах.
Крок ребер: 4,5 - 9 мм. Холодопродуктивність: 0.29-1.7 кВТ

Тип LFEПовітроохолоджувачі фірми ЕСО
З кроком оребріння 5 мм. Завдяки невеликій швидкості повітряного потоку і двосторонньому обдуванню ідеально підходять для застосування їх в камерах зберігання товарів, що вимагають підтримки певної вологості повітря (фрукти, овочі, робочі приміщення).

Тип STEПовітроохолоджувачі ЕСО
Завдяки середній глибині продуву застосовується для охолодження великих камер. Плоска форма дозволяє зберігати корисний об'єм камер.
Крок оребріння в даному типі: 3,5 - 7 мм.

Тип MIC
стельові повітроохолоджувачі з двостороннім повітряним обдуваннямКомпактні плоскі стельові повітроохолоджувачі з двостороннім повітряним обдуванням - ідеальні для оптимальної продувки камер.
Використовується для охолодження невисоких і невеликих за обсягом камер.
Крок ребер: 4,5 - 9 мм.
Холодопродуктивність: 0.59-3.33 кВТ

Тип IDEвключення вентиляторів повітроохолоджувачів на велику і маленьку швидкості обертання
Великої продуктивності. Крок оребріння - 4,5; 7; 10 мм. Завдяки плоскій формі та великій площі теплообміну, а також двосторонньому обдуванню застосовуються в камерах зберігання з t від +10 °С до -35 °С. Можливе включення вентиляторів повітроохолоджувачів на велику і маленьку швидкість обертання, що дозволяє регулювати їх продуктивність.
Холодопродуктивність: 8.74-35.1 квт