ВИПАРНІ ГРАДИРНІ ФІРМ BALCKE І MARLEY

Промислові протиточні градирні компанії MarleyДовговічна конструкція з скловолокна - прекрасна альтернатива виробам з нержавіючої сталі.
Широкий вибір високопродуктивних, незасмічуваних варіантів і інших опцій забезпечує гнучкість, необхідну для задоволення всіх потреб і досягнення максимальної продуктивності.

Надійна конструкція - результат вдосконених матеріалів

Промислові протиточні градирні компанії Marley отримали популярність як одні з найбільш ефективних і надійних.
Всі деталі розрізаються і попередньо просверлюються на заводах компанії Marley відповідно з точними специфікаціями.
Одновісьноорієнтоване скловолокно, ефективність якого доведена роками успішного використання на хімічних виробництвах, ідеально підходить для вологого і корозійного середовища градирень.
По міцності воно порівняне зі сталлю, проте важить набагато менше.
Крім того, воно не схильне до корозії від хімікатів або вологи і не псується під впливом сонячного світла.

Якісні з’єднання елементів

Застосування болтових з'єднань без використання клею забезпечує найвищу надійність в найнесприятливіших умовах.
У всіх конструкціях використовуються кріплення з нержавіючої сталі разом з підшипниками ковзання для зниження напруги зсуву болтових з'єднань.
При кріпленні скловолоконних конструкцій Marley використовуються тільки механічні кріплення з нержавіючої сталі без використання клеючих матеріалів. Конструкція, в якій використовуються тільки болтові кріплення, має наступні переваги.
Можливість складання в холодну або вологу погоду - клеючі матеріали не рекомендується використовувати при температурі нижче 40 °F, причому перед склеюванням необхідно просушити поверхні. При цьому кожне з'єднання має задані характеристики, у той час як склеєні з'єднання у великій мірі залежать від попередніх робіт, що виконуються перед складанням.
Якщо потрібно замінити яку-небудь деталь, дуже просто відкрутити потрібні болти і додати нову деталь.

Конструкція градирень компанії Marley відповідає реальним умовам спеки, вологості та динамічного навантаження

Відмінна стійкість конструкції

Конструкція градирень компанії Marley відповідає реальним умовам спеки, вологості та динамічного навантаження, яким вони піддаються.
Ці конструкції готові до роботи!

Безпека і міцність

Вентиляторні платформи компанії Marley зроблені з панелей текстурованого одновісьноорієнтованого скловолокна DuraLast з інтегрованими прихованими кріпленнями з нержавіючої сталі і забезпечують безпечну неслизьку поверхню для ходьби.

Архітектурний дизайн корпусів

Варіанти виконання включають одновісьноорієнтований корпус Marley DuraLast з вбудованими прихованими кріпленнями з нержавіючої сталі і закритий вентиляторний майданчик або міцний корпус зі склопластику V-Rib.

Вентиляторні платформи компанії Marley

Протестовані і перевірені конструкції вентилятора

Вентилятори Marley спроектовані з використанням даних моделювання в аеродинамічній трубі у науково-дослідному центрі корпорації SPX Cooling Technologies і перевірені з точки зору продуктивності на робочих установках для забезпечення заданих характеристик.

Максимальна продуктивність вентилятора

Вентиляторні циліндри Marley зі склопластику мають обтічні вхідні отвори дифузорів, і в них забезпечується мінімальний зазор між краями лопсатей і корпусом.

Безопорний басейн

Конструкція градирні може кріпитися до рівного дна басейну або підганятись до існуючих басейнів. Менша кількість опор означає меншу вартість басейну.

Низький крапельний відтік

Ніздрюваті сепаратори з ПВХ Marley XCEL ® забезпечують найменший коефіцієнт крапельного відтоку серед інших сепараторів в даній області. Сепаратори XCEL значно знижують втрати тиску повітря, зменшуючи вимоги до потужності вентилятора, що дозволяє економити електроенергію.

Конструкція градирні може кріпитися до рівного дна басейну

Міцні приводні вали Marley

Виробляються з композитних труб з нержавіючої сталі або вуглецевого волокна з фланцями з нержавіючої сталі. Всі приводні вали компанії Marley динамічно збалансовані на заводі, щоб знизити робочі вібрації і забезпечити плавну і довговічну роботу вентилятора.

Простота в обслуговуванні

Кожен редуктор Geareducer оснащений датчиком рівня масла, який розташований із зовнішнього боку вентиляторного циліндра поруч з двигуном. Службові фітинги близько датчиків полегшують зміну масла в Geareducer.

Міцний високоефективний плівковий заповнювач

Високоефективний заповнювач компанії Marley забезпечує ефективне і передбачуване поглинання технологічного тепла. Листи заповнювача з ПВХ виготовляють шляхом термоформування на заводах Marley відповідно з точними стандартами якості і міцності.
Конструкції заповнювачів з максимальною ефективністю та конструкції, що перешкоджають засміченню, доступні для широкого спектру вимог до температури і якості води.
Конструктори нашої компанії окремо розглядають область застосування кожної градирні, використовуючи методи комп'ютерної оптимізації, щоб вибрати найкращу систему заповнювачів, підвищуючи тим самим теплові характеристики і зберігаючи низьке енергоспоживання.

Форсунки NS з захистом від засмічення

Форсунки NS є основним компонентом системи розподілу води і забезпечують безперешкодний і рівномірний потік при мінімальному напорі насоса.
Форсунки NS великого діаметру дозволяють уникнути витрат і незручностей, пов'язаних з очищенням засмічених форсунок занадто складних конструкцій. Форсунки NS мають постійну схему розпилення з суцільними конічними соплами для забезпечення рівномірного покриття при дуже низьких тисках (близько 0,06 атмосфери).

Всі редуктори Geareducer перевірені під навантаженням на заводі.

Надійний редуктор Geareducer компанії Marley

Стандарт промислової якості. Цей редуктор спроектований відповідно до вимог стандартів CTI STD-111 та AGMA і навіть перевищує їх. Всі редуктори Geareducer перевірені під навантаженням на заводі. Вони забезпечують безліч передавальних чисел для передачі потужності при оптимальній швидкості обертання вентилятора.

Властивості одноосноорієнтоованого скловолокна

Процес виробництва одноосноорієнтованого скловолокна дозволяє отримати продукт з точними, передбачуваними і вимірюваними характеристиками. Всебічне дослідження скловолокна в лабораторіях, університетах та робочих умовах на предмет тривалих впливів деформації, згину, зсуву, викривлення і температури дозволило нам змоделювати і оцінити його характеристики.
Конструкційні компоненти з однооснооріентірованного скловолокна мають наступні переваги:
• Висока міцність
Такі компоненти мають практично таку ж міцність, що і сталь з точки зору зусиль на стиск і розтяг.
• Мала вага
На 80% легші від сталі, на 30% легші від алюмінію.
• Стійкість до корозії
Стійкість до впливу широкого спектру корозійних речовин, а також зносостійкість.
• Якісна конструкція
Оскільки деталі з одноосноорієнтованого скловолокна розрізані і попередньо просвердлені відповідно з точними специфікаціями заводів Marley, вони не деформуються і не розшаровуються після виготовлення, що полегшує складання в польових умовах і заміну компонентів. Крім того, використання таких компонентів підвищує безпеку, надійність і ефективність градирні.
• Робота в вологих і сухих умовах
Скловолокно ідеально підходить для градирень закритого типу, оскільки воно за своєю структурою не схильне до розшаровування або розтріскування.
• Не проводить електричний струм
Зниження небезпеки ураження електричним струмом в порівнянні з градирнями, в яких використовуються металеві конструкції.
• Не потрібно захисної обробки хімікатами
• У конструкції градирень не застосовуються хімікати.
• Вогнетривка конструкція (на спецзамовлення)

Скловолокно ідеально підходить для градирень закритого типу

З самого початку роботи над проектом і на всіх наступних етапах ми тісно співпрацюємо із замовником.
Випарні градирні складаються з обладнання, що розробляється за індивідуальними технічним вимогам замовника оскільки всі проекти індивідуальні - для кожного замовника ми розробляємо абсолютно нові технічні рішення.
Наша компанія надає замовникам найширший спектр послуг, починаючи від проведення ремонтних робіт і закінчуючи модернізацією діючих градирень з метою збільшення їхньої продуктивності.
Модернізація градирні дозволяє досягти значного ефекту: продовження терміну служби обладнання, підвищення охолоджуючої здатності градирні, енергозбереження, скорочення крапельного виносу, зниження рівня шуму та усунення видимого парового факела.
Крім того, ми надаємо нашим клієнтам повний набір сервісних послуг, що включає регулярні випробовування, перевірки та технічне обслуговування градирень.