КОНДЕНСАТОРИ, ДРАЙКУЛЕРИ (СУХІ ГРАДИРНІ)

конденсатори повітряного охолодження і сухі охолоджувачіШирокий модельний ряд обладнання щоб задовольнити всі вимоги замовника. Конструкція рами дозволяє переміщати сухі градирні
без будь-якого ризику їх пошкодити.
Знову встановлені блоки добре взаємодіють з уже існуючими охолоджувальними системами.

Компанія "Комфортхолод" пропонує широкий спектр високоефективного теплообмінного обладнання - конденсатори повітряного охолодження і сухі охолоджувачі з потужностями від 10 до 1 500 кВт.

Конденсатор повітряного охолодження представляє собою теплообмінний апарат, в якому відбувається фазовий перехід холодоагента з пароподібному стану в рідкий за рахунок передачі тепла охолоджуючому середовищу. В якості теплообмінників використовуються поверхневі повітроохолоджувачі, що складаються з мідних трубок, на які змонтовані гофровані пластини з алюмінію, що створюють ребра. Для зменшення габаритів теплообмінного апарату, зовнішня поверхня трубок з ребрами обдувається високошвидкісним потоком повітря, створюваним осьовими вентиляторами.
Конденсатори повітряного охолодження в основному призначені для установки в парі з компресорно-випаровування агрегатами.
Сухий охолоджувач (суха градирня) - теплообмінник, який забезпечує охолодження підходячої до нього рідини-теплоносія. Охолоджування відбувається завдяки циркуляції через пластини навколишнього повітря, що нагнітається за допомогою осьових вентиляторів.
Застосовуються охолоджувачі для забезпечення технологічних процесів на виробництвах, що вимагають великих обсягів холодної води. Вони так само використовуються для охолодження теплоносія, що охолоджує конденсатори водоохолоджувальних машин або при охолодженні теплових двигунів електрогенераторних агрегатів.
Коли задана температура води постійно вище температури навколишнього повітря, сухий охолоджувач може працювати цілий рік, забезпечуючи значну економію електроенергії в порівнянні з чілерів водяного охолодження.
Для умов, при яких необхідна вода з температурою нижче за температуру навколишнього повітря (літній час), сухий охолоджувач може бути укомплектований системою адіабатичного охолодження.
Економія електроенергії можлива, якщо враховується географічне положення і задана температура води.
Сухі охолоджувачі розроблені для зовнішньої установки, тому для запобігання замерзання в холодну пору року, необхідно додавати гліколь.

Сухий охолоджувач (суха градирня) - теплообмінник, який забезпечує охолодження

Використання сухих охолоджувачів має наступні переваги:

• Немає витрат води;
• Охолоджувачі працюють в закритому контурі, тому немає необхідності в додаванні води в систему, за винятком тих випадків, коли це викликано невеликими витоками з кріпильних з'єднань або при заміні комплектуючих;
• Не забруднюється виробнича вода;
• Монтаж охолоджувача дуже простий;
• Знову встановлені блоки добре взаємодіють з уже існуючими охолоджувальними системами;
• Період окупності - короткий;
• Сухі градирні дозволяють при дуже низьких виробничих витратах ефективно працювати в будь-якому середовищі без накопичення накипу і бактерійного зараження охолоджувальної води.
Теплообмінні агрегати - як для конденсаторів, так і для сухих охолоджувачів-можуть бути виготовлені для вертикальної або горизонтальної установки. Так само існує V-подібний тип агрегату. Кожен з них може поставлятися з одним з 4 варіантів виконання вентиляторів по шуму (стандартний, низький, тихий, супертихий).
Конденсатори, в залежності від потужності і конструктивних особливостей, монтуються на рамах різних конфігурацій. У стандартному виконанні конденсатори з діаметром осьових вентиляторів 500-630 мм поставляються 3-х фазними, але є можливість виготовляти їх однофазними.
На моделях V-подібною конфігурації, діаметр вентиляторів може бути різним і досягати максимального значення в 1000 мм.
Однією з конструктивних особливостей конденсаторів є захищені металевим листом оребрення труб теплообмінника в зоні накопичувального колектора.
Охолоджувачі працюють в закритому контурі, тому немає необхідності в додаванні води.
Корпус і підстава виготовлені з міцної оцинкованої листової сталі, покритої порошковою емаллю (RAL 9002). Конструкція рами дозволяє переміщати і транспортувати сухі градирні, в тому числі і великих розмірів, без будь-якого ризику їх пошкодити. На верхній частині корпусів є спеціальні такелажні рим-болти. Як і градирні "Xchange", конденсатори так само достатньо стійкі і захищені від випадкових зовнішніх силових впливів.
Високоякісні та безшумні форсунки виготовляються і поставляються виробником вентиляторів. Теплообмінники тестуються у воді під тиском повітря, що гарантує їх герметичність. З'єднання здійснюються за допомогою фланців з нержавіючої сталі.
Все обладнання може поставлятися з вимикачами одного або декількох вентиляторів без відключення всієї системи.

Конденсатори, в залежності від потужності і конструктивних особливостей, монтуються на рамах різних конфігурацій