ТЕПЛОВІ НАСОСИ CLIMAVENETA

тепловий насосВикористовують відновлювану енергію з природи -
повітря, воду, землю.
Легко задовольняють потребу в теплій воді й опаленні
як маленького будинку так і великого офісного центру.
Інтегруються з іншими джерелами енергії. Забезпечуються тільки електричною енергією - ніякого газу та інших видів палива.

ВRAN 0011-0121Тепловий  насос
Тепловий насос BRAN HD з герметичним спіральним компресором, холодоагентом R410A і технологією Full Floating, що забезпечує плавне регулювання частоти обертання вентилятора, температури і витрати охолодженої води. Сумісний з усіма типами фен-Койл Climaveneta. Холодовиробничість від 5 до 33 кВт.

BRN 0011-0061Тепловий насос з герметичним спіральним компресором
Тепловий насос з герметичним спіральним компресором, холодоагентом R410A і технологією Full Floating, що забезпечує плавне регулювання частоти обертання вентилятора, температури і витрат охолодженої води. Відцентровий вентилятор розширює можливості застосування. Сумісний з усіма типами фен-Койл Climaveneta. Холодовиробничість від 5 до 17 кВт.

ERAN / P DHW 0025-0101Тепловий насос забезпечує охолодження
Тепловий насос ERAN / P DHW забезпечує охолодження, обігрів і приготування гарячої води за рахунок повної рекуперації теплоти конденсації. Оснащується герметичним спіральним компресором і використовує холодоагент R407С. Холодовиробничість від 7 до 34 кВт.

MICS-N 0072-0182Тепловий насос зовнішнього виконання для охолодження-нагріву
Тепловий насос зовнішнього виконання для охолодження-нагріву з герметичним спріальним компресором, холодоагентом R410A, конденсатором повітряного охолодження з осьовими вентиляторами і технологією Full Floating, що забезпечує плавне регулювання частоти обертання вентилятора, температури і витрат охолодженої води. Холодовиробничість від 18 до 48 кВт.

NECS-N 0152-1204Тепловий насос з герметичним спіральним компресором
Тепловий насос зовнішнього виконання для охолодження-нагріву з герметичним спіральним компресором і холодоагентом R410A, пластинчастим теплообмінником, конденсатором повітряного охолодження з осьовими вентиляторами. Корпус виконаний з матеріалу Peraluman. Випускаються моделі з одним холодильним контуром і двома компресорами, а також з двома холодильними контурами і чотирма компресорами. Холодовиробничість від 38 до 151 кВт.

NECS-N 1355-1806кожухотрубні теплообмінники
Тепловий насос для охолодження-нагріву з герметичним спіральним компресором і холодоагентом R410A, кожухотрубні теплообмінники, конденсатором повітряного охолодження з осьовими вентиляторами. Випускаються моделі з двома холодильними контурами з 4-та чи 6-у компресорами в залежності від потужності. Холодовиробничість від 330 до 466 кВт.

NECS-N-ST 0504-1204Тепловий  насос зовнішнього виконання
Тепловий насос зовнішнього виконання для охолодження-нагріву з герметичним спіральним компресором і холодоагентом R410A, кожухотрубні теплообмінники, конденсатором повітряного охолодження з осьовими вентиляторами. Корпус виконаний з матеріалу Peraluman. Випускаються моделі з двома незалежними холодильними контурами і чотирма компресорами. Холодовиробничість від 103 до 332 кВт.

NECS-CN 0152-1204Тепловий насос
Тепловий для установки всередині будівлі для охолодження-нагріву з герметичним спіральним компресором і холодоагентом R410A, пластинчастим теплообмінником, конденсатором повітряного охолодження з відцентровими вентиляторами. Випускаються моделі з одним холодильним контуром і двома компресорами і двома контурами з чотирма компресорами. Холодовиробничість від 36 до 303 кВт.

HRAQ 0152-1204CLIMAVENETA
Тепловий насос зовнішньої установки HRAQ забезпечує охолодження та обігрів c повною рекуперацією теплоти конденсації. При цьому може забезпечуватися одночасне приготування як гарячої, так і холодної води в різних контурах і використання 4-х трубних фен-Койл. Оснащується герметичними спіральними компресорами, осьовими вентиляторами і використовує холодоагент R407с. Холодовиробничість від 34 до 287 кВт.

HRQ 0524-1004охолодження та обігрів з повною рекуперацією теплоти
Тепловий насос внутрішньої установки HRQ забезпечує охолодження та обігрів з повною рекуперацією теплоти конденсації. При цьому може забезпечуватися одночасне приготування як гарячої, так і холодної води в різних контурах і використання 4-х трубних фен-Койл. Оснащується герметичними спіральними компресорами, відцентровими вентиляторами і використовує холодоагент R407с. Холодовиробничість від 131 до 240 кВт.

RECS 1052-1952конденсатор повітряного охолодження з осьовими вентиляторами
Тепловий насос зовнішнього виконання для охолодження-нагріву з напівгерметичними гвинтовим компресором і холодоагентом R134A, пластинчастим теплообмінником, конденсатором повітряного охолодження з осьовими вентиляторами. Холодовиробничість від 195 до 385 кВт.

RECS 1062-2722конденсатор повітряного охолодження з осьовими вентиляторами
Тепловий насос зовнішнього виконання для охолодження-нагріву з напівгерметичними гвинтовим компресором і холодоагентом R134A, кожухотубним теплообмінником, конденсатором повітряного охолодження з осьовими вентиляторами. Холодовиробничість від 195 до 660 кВт.

ERACS-R 1062-2722приготування гарячої води
Тепловий насос ERACS-R забезпечує охолодження, обігрів і приготування гарячої води за рахунок повної рекуперації теплоти конденсації. Оснащується напівгерметичними гвинтовим компресором і використовує холодоагент R134А. Холодовиробничість від 195 до 660 кВт.

ERACS-Q 1062 - 2722
автоматичний вибір найбільш оптимального використання енергії  конденсації і роботи компресораТепловий насос ERACS-Q забезпечує охолодження та обігрів c повної рекуперацією теплоти конденсації. При цьому може забезпечуватися одночасне приготування як гарячою, так і холодної води в різних контурах і використання 4-х трубних фен-Койл. Електронне управління забезпечує автоматичний вибір найбільш оптимального використання енергії конденсації і роботи компресора. Оснащується напівгерметичними гвинтовим компресором і використовує холодоагент R134А. Холодовиробничість від 195 до 660 кВт.

BRHN 0011-0121CLIMAVENETA
Тепловий насос BRHN FF з герметичним спіральним компресором, холодоагентом R410A і технологією Full Floating, що забезпечує плавне регулювання температури і витрати охолодженої води. Сумісний з усіма типами фен-Койл Climaveneta. Холодовиробничість від 6 до 43 кВт.

BRHN GEO 0011-0121CLIMAVENETA
Тепловий насос BRHN FF GEO з герметичним спіральним компресором, холодоагентом R410A і технологією Full Floating, що забезпечує плавне регулювання температури і витрати охолодженої води. Оптимізовано для роботи з геотермальними зондами. Холодовиробничість від 5 до 31 кВт.

ERHN / P DHW 0041-0121CLIMAVENETA
Тепловий насос ERHN / P DHW забезпечує охолодження, обігрів і приготування гарячої води за рахунок повної рекуперації теплоти конденсації. Оснащується герметичним спіральним компресором і використовує холодоагент R407С. Холодовиробничість від 13 до 40 кВт.

NECS-WN 0152-1204
CLIMAVENETAТепловий насос з водяним охолодженням з герметичним спіральним компресором, холодоагентом R410A, пластинчастим теплообмінником. Корпус виконаний з матеріалу Peraluman. Випускаються моделі з одним холодильним контуром і двома компресорами, а також з двома холодильними контурами і чотирма компресорами. Холодовиробничість від 43 до 371 кВт.