REFRA-ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ, ТЕПЛОВІ НАСОСИ, ЧИЛЛЕРИ

холодильное обладнання refraКомпанія Refra відома як провідний виробник холодильної техніки
та систем кондиціонування для всіх галузей виробництва і комерції.
Цьому сприяють укомплектовані виробничі потужності загальною площею 5700 м² основну частину яких займає виробництво холодильного обладнання та пристроїв кондиціонування.
Також Компанія Refra виготовляє двері для охолоджувальних приміщень, рами і корпуси для холодильної техніки.

Read more...
 
ТЕПЛОВІ НАСОСИ REFRA

Refra виробляє теплові насосиКомпанія Refra виробляє теплові насоси, призначені для обігріву невеликих і багатоповерхових будинків, а також промислових будівель. Це багатофункціональний виріб з високотехнологічною системою управління.

Read more...
 
ЧИЛЛЕР ПОВІТРЯ-ВОДА, ЧИЛЛЕР ВОДА-ВОДА

чиллери з застосуванням гвинтових і спіральних компресорів компанії Bitzer і спіральних компресорів компанії CopelandМодельний ряд складають машини з застосуванням гвинтових і спіральних компресорів компанії Bitzer і спіральних компресорів компанії Copeland.
Виробляються охолоджувані водою і повітрям моделі з одним і більше контурами холодоагенту. Холодильна потужність машин перекриває діапозон 74 кВт - 1000 кВт.

Read more...
 
ЧИЛЛЕРИ НА БАЗІ КОМПРЕСОРІВ "BITZER"

Чилери на базі гвинтових напівгерметичних компресорів Чилери на базі гвинтових напівгерметичних компресорів "BITZER" серії COMPACT призначені для охолодження води та інших рідин в централізованих системах холодопостачання підприємств харчової, переробної, хімічної, фармацевтичної, металургійної та інших галузей промисловості, а також у централізованих системах кондиціонування повітря найрізноманітніших об'єктів.

Read more...
 
ХОЛОДИЛЬНІ АГРЕГАТИ RCASE

Холодильні агрегати RcaseАгрегати серії Rcase призначені для використання в складі холодильних систем прямого випаровування промислового холоду і кондиціонування.
Холодильні агрегати Rcase розраховані на роботу в умовах температури навколишнього середовища не вище 32 °С і не нижче -25 °С.
На замовлення машини можуть бути пристосовані для роботи при температурі до 43 °С.

 

Read more...
 
СПЛІТ СИСТЕМИ REFRA

холодильне обладнання блочного типу (спліт)MS і LS серії спліт систем - це холодильне обладнання блочного типу (спліт) з охолоджуваним повітрям або з водяним охолодженням (опція) конденсатора.

Read more...
 
ПОРШНЕВІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA

агрегати з застосуванням напівгерметичниих поршневих компресорів Даний модельний ряд складають агрегати з застосуванням напівгерметичниих поршневих компресорів "Bitzer" і "Copeland". Ці широко застосовувані універсальні моделі агрегатів, що вже стали класикою, перекривають діапазон від 2 кВт - 870 кВт потужностей.

Read more...
 
ГВИНТОВІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA

агрегати з застосуванням компресорів компанії BitzerМодельний ряд складають агрегати з застосуванням компресорів компанії Bitzer, яка за підсумками 2007 року стала світовим лідером у виробництві гвинтових компресорів.

Read more...
 
СПІРАЛЬНІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA

СПІРАЛЬНІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRAДіапазон холодовиробничості агрегатів цього ряду становить від 5 kW до 100 kW.
Агрегати мають низький рівень шуму і вібрації, стійкі до "гідроудару", "вологого" пуску і наявності в системі сторонніх домішок. Вони призначені для холодильних систем прямого випаровування і можуть бути використані в системах комерційного та промислового холоду.

Read more...
 
ДВЕРІ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНИХ КАМЕР

Двері для холодильних камер, санітарних і технічних приміщень.Двері для холодильних камер, санітарних і технічних приміщень.

Read more...