СПІРАЛЬНІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA

СПІРАЛЬНІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRAДіапазон холодовиробничості агрегатів цього ряду становить від 5 kW до 100 kW.
Агрегати мають низький рівень шуму і вібрації, стійкі до "гідроудару", "вологого" пуску і наявності в системі сторонніх домішок. Вони призначені для холодильних систем прямого випаровування і можуть бути використані в системах комерційного та промислового холоду.

Ефективність цих агрегатів порівняна з характеристиками аналогічного ряду агрегатів на напівгерметичних компресорах і значно перевершує ефективність агрегатів на герметичних компресорах.
У цей модельний ряд входять також агрегати з сателітними (booster) компресорами для діапозонів середніх і низьких температур, зібрані на одній загальній рамі і працюють на один конденсатор, що дає більший економічний ефект у порівнянні із застосуванням двох окремих агрегатів, що працюють в різних областях температур.
Для систем і агрегатів, що знаходяться поза приміщенням із заправкою більше 4,5 кг, компресори оснащуються ТЕНами підігріву картера.
Агрегати мають моноблочну компактну конструкцію, оснащені всіма необхідними системами захисту, контролю та управління, можуть працювати з фреоном HCFC22, HFC404A, HFC507A. Стандартні моделі розраховані для роботи при температурах навколишнього середовища не вище +32 ° C і не нижче -18 ° C, за запитом можуть бути виготовлені для роботи при температурі навколишнього середовища до +43 ° C. Ці агрегати можуть бути встановленими як у спеціальних машинних приміщеннях, так і на вулиці під навісом. Для встановлення на вулиці виготовляються агрегати в закритому корпусі. Пропонується широкий асортимент додаткових опцій.

агрегати з сателітними (booster) компресорами