ПОРШНЕВІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA

агрегати з застосуванням напівгерметичниих поршневих компресорів Даний модельний ряд складають агрегати з застосуванням напівгерметичниих поршневих компресорів "Bitzer" і "Copeland". Ці широко застосовувані універсальні моделі агрегатів, що вже стали класикою, перекривають діапазон від 2 кВт - 870 кВт потужностей.

Агрегати можуть працювати як на HCFC так і на HFC холодоагенті, варто лише замінити масло. Можуть бути використані в системах високотемпературного, середньо і низькотемпературного холоду. Межі застосування агрегатів визначаються типом і робочими характеристиками застосовуваних компресорів.
Паралельне з'єднання від 2 до 6 компресорів в одному холодильному агрегаті і ротація їх роботи мікропроцесорним управлінням забезпечує їх велику надійність та довговічність. У цьому модельному ряду також є і агрегати з сателітними компресорами.
В агрегатах повністю використовуються всі високотехнологічні переваги й нововведення сучасних поршневих компресорів, що дозволяють досягти економічного використання електроенергії і високоефективного управління. Відповідають усім високим вимогам сучасних холодильних установок.
Виготовляються моделі агрегатів з оптимально розрахованими і зі збільшеним (за замовленням) об'ємом ресивера рідини а також моделі без ресивера. Пропонується широкий асортимент додаткових опцій.

ПОРШНЕВІ КОМПРЕСОРНІ АГРЕГАТИ REFRA