ПРИНЦИП РОБОТИ КОМПАНІЇ

ремонт, обслуговування холодильного обладнанняКомпанія «КОМФОРТХОЛОД» готова надати замовникові оптимальне технічне рішення з поставки холодильного, кліматичного і вентиляційного обладнання, систем охолодження рідини, програмного забезпечення для управління техпроцесами, стосовно останніх тенденцій розвитку ринку.
Маючи великий досвід у проектуванні, монтажі та налагодження систем охолодження, вентиляції та ін, ми маємо можливість створювати індивідуальні системи під конкретний об'єкт і потреби, які підійдуть тільки Вам.

Детальніше...
 
ПІДБІР, РЕМОНТ, МОНТАЖ

технічне обслуговування, ремонт, монтаж, підбір, налагодження, програмування: холодильного, кліматичного, скороморозильного та вентиляційного обладнанняФахівці нашої компанії здійснюють технічне обслуговування, ремонт, монтаж, підбір, налагодження, програмування: холодильного, кліматичного, скороморозильного та вентиляційного обладнання, систем охолодження рідини, клімокамер, охолоджувачів напоїв та багато іншого.
Також ми виконуємо обстеження і енергоаудит діючих холодильних і технологічних установок.

Детальніше...
 
РОЗРАХУНОК, ПРОЕКТ, ІНЖИНІРИНГ

системи кліматизації, охолодження, вентиляціїКомпанія «КОМФОРТХОЛОД» розробляє і проектує як повністю системи кліматизації, охолодження, вентиляції та ін. так і окремі об'єкти та холодильне обладнання.
Дуже часто об'єкт представляє із себе складну інженерну споруду з високим енергоспоживанням. Для цього на стадії проектних робіт ми формуємо найбільш оптимальну схему енергопостачання на основі технічних та економічних показників.

Детальніше...
 
ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ, СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ

холодильне обладнання світових виробниківНаша компанія готова поставити весь спектр обладнання, необхідного для забезпечення підприємств сучасними високотехнологічними системами охолодження, кондиціонування та вентиляції.
При пректуванні і монтажу будь-якого об'єкта необхідно розробити кілька принципових варіантів систем на базі різних типів обладнання і провести їх порівняльну оцінку.

Детальніше...
 
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ПРОВІДНІ ВИРОБНИКИ

холодопостачання, кліматизація і кондиціонуванняКомпанія «КОМФОРТХОЛОД» запрошується провідними компаніями і брендами на території України для вирішення складних завдань холодопостачання, кліматизації і кондиціонування.
Список виконаних робіт і реалізованих об'єктів говорить сам за себе.
Наші фахівці мають достатній досвід для надання кваліфікованої допомоги при обслуговуванні об'єктів практично будь-якої складності.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>